2016 Kış Ayı Kombinleri

Moda kategorisine 30 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 3.183 defa okundu

Yaz bitti. Haliyle şimdi kış aylarının gelmesiyle birlikte hangi kıyafetler 2016 kış ayı kombinleri ve nasıl kombin yapılır sorularına göre adım atma zamanı da gelmiş oldu. 2016 kış ayı kombinlerini nasıl yaparız sizler için derliyoruz.

2016-kis-kombinleri

Şüphesiz ki 2016 kış ayları için önceliği uzun hırkalara vermeliyiz. Bu kış yapılan kombinler genelde uzun hırka kombinleri oldu. Uzun hırkalar genel olarak birçok şekilde karşımıza çıktı. Özellikle yüksek bel dar paça pantolonlar ve şortlarla birlikte kullanılan, buti denilen kısa botlarla yapılan kombinler trend haline geldi.

2016-kis-kombinleri-uzun-hirka

2016 deri kombinleri

2016 kış ayı kombinlerinde öne çıkan kombinler geçtiğimiz sene de trend olan deri kombinleri olurken özellikle deri ceket ile yapılan kombinler bu sene de öne çıkıyor. Deri ceket kombinlerinde yapılan beyaz t-shirt ve kot pantolon kombinleri butilerle spor bir görüntü ortaya koyarken, stiletto ile yapılan kombinler spor şık bir görüntü ortaya çıkarıyor.

2016-kis-kombinleri-deri-ceket

Trikolar ister elbise olarak hatta yine üzerine uzun hırka kullanılarak, isterse etek ya da kazak ayrı ayrı şekillerde kombin yapılarak oldukça şık görüntüler oluşturuyor.

Geçmiş gelecektir sözü modada karşımıza çıkıyor. 60’lar, 70’ler ve 80’ler baz alınarak yapılan kombinler de kış modasının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

2016-kis-kombinleri-60lar-70ler-80ler

Kışın mont giymeden dışarı çıkmak pek mümkün olmuyor. Bu nedenle şişme bol montlar, kabanlar ve kruvaze ceket kombinleri sık olarak yapılıyor. Maskülen giyimin moda olması kabanlarda da görülüyor. Erkeksi giyimi kadınsallaştırarak harika kombinler ortaya konuluyor.

Birkaç sezondur vazgeçilemeyen bol paçalar, geçmişin İspanyol paça esintilerini karşımıza çıkarırken, kısa botlarla kombin yapılan kısa bol paçalar ve uzun hırka ile kombinlenen uzun bol paça pantolonlara, bol paça tulum kombinleri de eşlik ediyor.

2016-kis-kombinleri-ispanyol-paca

2016 kış ayı kombinleri yine geçmişin vazgeçilmezi dantel temaya yer veriyor. Danteli elbise modellerinden ceketlere kadar kullanıp kombin yapmak da mümkün gözüküyor.

Etiketler : , ,

Yorum Yaz