1000 TL Telefon Tavsiyeleri

Telefon kategorisine 22 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 2.010 defa okundu

Sizler için bu yazımızda 1000 TL Telefon Tavsiyeleri başlığı altında, 2016 yılı itibari ile 1000 TL’ye alabileceğiniz telefon modellerini derledik. Yeni bir telefon almak istiyorsanız ve telefon almak için ayırdığınız bütçeniz 1000 TL ise yazımızın oldukça işinize yarayacağını düşünüyoruz. 1000 TL’ye alınabilecek en iyi telefonları sizler için araştırdık. Dilerseniz telefonları incelemeye başlayalım.

1000-tl-telefon-modelleri

1000 TL Telefon Tavsiyeleri başlıklı yazımızda ilk telefon tavsiyemiz; General Mobile 4G modelidir. General Mobile markasının çıkarmış olduğu android işletim sistemine sahip olan 4G, ilk bakışta görselliği ile dikkat çeken telefonlar arasında olmayı başardı. Donanımsal olarak orta segmentte bulunan telefonlar arasından kendisini gösteren bir telefon olma özelliğine sahip olmasının yanı sıra üstelik fiyat performans açısından karşılaştırıldığında da kullanıcılarını oldukça tatmin ediyor.

general-mobile-4g-android-one

Tavsiye edebileceğimiz bir diğer telefon ise LG G3 S Beat 8G android telefonudur. LG G3 serisi ile piyasaya etkili bir giriş yapmıştı. Telefonun görselliğinin yanı sıra kendi segmenti içerisinde başka telefonlarda bulunmayan özelliklileri ile de kullanıcılarına ayrıcalık tanıyan telefonlardan bir tanesi, üstelik özelliklerine kıyasla fiyatı da oldukça makul seviyededir.

lg-g3-beat

İphone 4S hala alınabilir mi?

1000 TL’ye alabileceğiniz bir başka telefon modelimiz ise İphone 4S. Bu kategori içerisinde yer alan orta segment telefonlar içerisinde eski bir modelde olsa üst segment bir telefona yer vermek istedik. İphone 4S 8GB telefon fiyatı 998 TL dir. İphone kullanmak isteyen kullanıcılar için oldukça iyi bir alternatif olduğunu düşünüyoruz. İphone’un İOS işletim sistemi telefonunuzun geride kalmasına müsaade etmiyor. Güncellenen uygulamalar sayesinde akıllı telefon gündemini geriden takip etmeyeceksiniz.

apple-iphone-4s

Kamera kalitesi üst düzey bir telefon almayı planlıyorsanız 1000 TL olan bütçenizi geçmeden tam istediğiniz gibi bir telefona sahip olabilirsiniz. Huawei Ascend G7 incelenmeye değer bir telefondur.

Size sunmuş olduğumuz seçeneklerdeki telefonların detaylı özellik ve performans karşılaştırmalarınızı yaparak alacağınız telefona karar verebilirsiniz.

Etiketler : , ,

Yorum Yaz